תקנון האתר

כללי

 1. הום קום (ע.מ 315097311) עוסקת בממכר מוצרי ריהוט ומוצרי נוי ודקורציה לעיצוב הבית, באופן מקוון (להלן: “הום קום“) כתובת החנות: נס לגויים 53, תל אביב. 
 2. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, הכתוב מתייחס לשני המינים באופן שווה.
 3. נוסח התקנון הקובע הוא התקנון שפורסם בעת הרכישה. הום קום רשאית לעדכן את התקנון מעת לעת.
 4. על המזמין באתר להיות תושב ישראל, בעל ת.ז ישראלית, מעל גיל 18 ושאינו פסול דין, בעל כרטיס אשראי ישראלי בתוקף.

אבטחת האתר וסודיות

 1. האתר מאובטח ומוצפן על ידי SSL.
 2. התשלום באתר מאובטח באמצעות SSL ולפי תקן PCI .
 3. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת שלנו אלא עוברים ישירות לחברת הסליקה.
 4. הפרטים האישיים נשמרים לצורך ההזמנה בלבד.
 5. בנוסף לעמידה בדרישות והתקנים המחייבים לפי חוק, הום קום נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל הניתן על סודיות.
 6. הום קום מתחייבת שלא להעביר את פרטי המזמין לצד שלישי, אלא לצורך קיום התחייבויותיה כמפורט בתקנון זה וכל עוד אין הכרח חוקי לעשות כן. עם זאת, פעילות האתר מבוצעת בסביבה מקוונת ולכן אין באפשרות הום קום להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידה האגור, בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ובמקרים של חדירה למידע השמור במחשביה לא תהיה למזמין כל טענה תביעה או דרישה כלפי הום קום.
 7. משתמשי האתר מודעים לכך כי הום קום אוספת מידע סטטיסטי אודות פעילות משתמשיה באתר, בין היתר באמצעות שימוש בטכנולוגיית Cookies וכלים אנליטיים למטרות שיווקיות, עסקיות, על מנת להתאים את האתר להעדפות המשתמשים וכדומה.

תנאי הרכישה והמוצרים

 1. בטופס ההזמנה יש למלא באופן מדויק את פרטי המזמין כגון שם, כתובת, טלפון, מייל ואמצעי תשלום (להלן “פרטי המזמין“). בנוסף, ניתן גם לבצע את ההזמנה טלפונית.
 2. במעמד ביצוע ההזמנה הום קום תבצע בדיקה מול חברת האשראי, לשם קבלת האישור על ביצוע העסקה. עם קבלת האישור הום קום תודיע בהודעה מתאימה אודות אישור ההזמנה והכל בכפוף לזמינות המוצר (להלן: “אישור ההזמנה“). מובהר בזאת, כי חיוב המזמין בגין המוצר נעשה עם ביצוע ההזמנה.
 3. מובהר כי, ככל ואין אפשרות לספק את המוצר, הום קום רשאית לבטל את העסקה בכל מועד. בוטלה העסקה, הלקוח יהיה זכאי לקבל את כספו בחזרה באמצעות אמצעי התשלום עמו בוצעה ההזמנה ו/או על ידי ביטול החיוב באשראי. יודגש כי במקרה כזה המזמין לא יהיה זכאי לפיצוי כלשהו.
 4. במידה ואין אישור מחברת האשראי לביצוע ההזמנה, על המזמין ליצור קשר עם שירות הלקוחות במייל או בטלפון ולהסדיר את הנושא. למען הסר ספק, הום קום אינה אחראית ואינה נושאת באחריות לנזקים שייגרמו עקב הזמנות שלא קיבלו אישור.
 5. רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי של המזמין ויתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי, תחשב ההזמנה כפעילה ויתחיל תהליך האספקה.
 6. מובהר כי המוצרים מגיעים מפורקים והרכבתם הינה בתשלום נוסף.
 7. מובהר כי תתכן סטייה של 1%-2% מהמידות הנקובות בדפי המוצר והמזמין לא יוכל לטעון שהמוצרים שסופקו אינם תואמים את הזמנתו במידה ואכן תחול סטייה כזו. כמו כן, סטייה כאמור לא תהווה עילה לביטול ההזמנה.

תנאי התשלום

 1. מחירי כל המוצרים באתר הינם בש”ח וכוללים מע”מ כחוק.
 2. לרשותכם מספר אפשרויות תשלום- אשראי, ביט והעברה בנקאית.
 3. התשלום בעבור ההובלה הינו בתוספת, כנקוב באתר.

אספקת המוצרים

 1. המוצרים יגיעו עד הבית באמצעות שליח- תוך 1-5 ימי עסקים.
 2. באזורים חריגים יתכנו עיכובים.
 3. עלויות המשלוחים הם כדלקמן: בקטגוריית כלי בית- 29.99 לכל חלקי הארץ, בקטגוריית שולחנות סלון משיש- עלות ההובלה החל מסכום של 119 ועד 299 ₪- בהתאם למקום המגורים, בקטגוריית כסאות- עלות ההובלה הינה 99 ₪ לכל חלקי הארץ.
 4. מובהר, כי לקוח המעוניין בהרכבה יציין זאת בטופס ההזמנה וישלם בנפרד למובילים.
 5. החברה לא תישא באחריות לעיכוב/ איחור בשילוח שנעשה ע”י חברת משלוחים. עיכוב כאמור לא יהווה הפרת התחייבות לאספקת המוצרים.
 6. ישנה אפשרות לאיסוף המוצרים ממחסני החנות ברחוב נס לגויים 53, תל אביב, ההגעה בתיאום מראש בלבד.

מדיניות ביטולים

 1. המזמין רשאי לבטל עסקה שביצע באתר, בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן“) ובהתאם למדיניות הביטולים שהום קום תפרסם באתר מעת לעת.
 2. ביטול ההזמנה יתבצע עד 14 ימים ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר מבניהם.
 3. מובהר, כי אדם עם מוגבלות/ אזרח ותיק (מגיל 65 ומעלה) או עולה חדש, זכאים לבטל עסקת מכר מרחוק בתוך 4 חודשים, בהתאם לתנאים.
 4. במקרה של ביטול מטעמו של המזמין, יחויב המזמין בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחירו הכולל של המוצר או 100 ₪ (הנמוך מבניהם) וכספו יושב לו תוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול, והכל בכפוף להחזרת המוצר שלם וסגור באריזתו המקורית ללא פגם ובצירוף חשבונית הרכישה. יש ליידע את הום קום ולשלוח את המוצר לכתובת: דרך העצמאות 8 יהוד . מובהר, כי עלות המשלוח חזרה תהא, במקרה כזה, על המזמין.
 5. לא ניתן להחזיר מוצרים שהוצאו מאריזתם המקורית ובוודאי שלא מוצרים שהורכבו ופורקו.
 6. קבלת המוצר על ידי הום קום אינה מהווה אישור להחזרת המוצר לצורך זיכוי.
 7. תנאי הביטול כאמור לעיל, אינם חלים על מוצרים אשר הוכנו בהזמנה מיוחדת עבור המזמין, אלא אם הום קום תיתן את הסכמתה לכך.

ביטול העסקה ע”י הום קום

 1. במידה המלאי אזל, הום קום תציע למזמין מוצר חלופי ו/או החזר כספי.
 2. במידה ופרטי המזמין לא נקלטו כראוי החברה רשאית לבטל את העסקה.
 3. באם נפלה טעות בהזמנה או בהצעה, הום קום תהא רשאית לבטל את העסקה.
 4. הודעה על ביטול תימסר ללקוח בהתאם לפרטים שמילא.

שירות לקוחות

 1. במידה ויש צורך בתמיכה, יש ליצור קשר במייל Imports.Trade@gmail.com או בטלפון 0505648881. הום קום תחזור בהקדם לפונים אשר השאירו פרטי התקשרות.

אחריות למוצרים

 1. חתימת הלקוח על גבי תעודת המשלוח ביום קבלת המוצר מהווה את הסכמתו כי קיבל את המוצר בשלמות. במידה וישנו פגם כלשהו במוצר הלקוח מחויב לציין זאת ע”ג תעודת המשלוח.
 2. האחריות למוצרים הינה לשנה, והיא מתייחסת לפגם בייצור בלבד. הום קום אינה אחראית במקרים של אסונות טבע, מלחמות, מערכות צבאיות, טרור, הצפה או רטיבות, שריפה, שברים כתוצאה משימוש לא נכון או נזקים שקרו עקב שימושו של המזמין או מי מטעמו כגון: סדקים בעור עקב חשיפה לשמש, תפרים שנפרמו עקב מתיחה בעור וכדומה.
 3. מובהר, כי ככל והמוצר נאסף באופן עצמאי- על המזמין לפתוח את המוצר במחסנים ולבדוק את תקינותו ושלמותו. הום קום לא תהא אחראית על פגמים או נזקים שנגרמו למוצר שנאסף ע”י הלקוח באיסוף עצמי ו/או אשר הורכבו על ידו.
 4. הום קום שומרת לעצמה את הזכות להחליט על תיקון או החלפת המוצר הפגום בתקופת האחריות.

קניין רוחני ובעלות על האתר

 1. yhs-il.com (להלן: “אתר האינטרנט“) הינו בבלעדיות מלאה של הום קום ומשמש כפלטפורמה אינטרנטית לצורך רכישת מוצרי ריהוט לבית באמצעותה. יודגש, כי כל התמונות, התכנים, העיצובים וכל המוצג באתר הינו בבלעדיות הום קום בלבד וכל הפרה, פרסום, שידור, מכירה, הפצה, העתקה, שינוי, שימוש מסחרי או אחר הינם אסורים ועלולים להוביל לנקיטת הליכים משפטיים כנגד מפר זכויותיהם של הום קום ביחס למופיע באתר.

הצהרת נגישות

 1. אתר זה הינו נגיש לאנשים עם מוגבלויות כך שכולם יוכלו להנות מחוויית קנייה.
 2. במידה וקיימת בעיית נגישות כלשהיא- נא לפנות ישירות לשירות הלקוחות.